D2M to agencja SEM, która kreuje zaawansowane strategie marketingowe dla przedsiębiorców, pomagając im postawić najtrudniejszy krok na drodze do sukcesu, a więc dotrzeć do potencjalnych klientów i nawiązać skuteczną rywalizację z konkurencją. Nasz zespół specjalistów to połączenie wiedzy, doświadczenia i szerokich możliwości w zakresie tworzenia kampanii promocyjnych – dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc wypromować każdą firmę, niezależnie od jej wielkości, branży w jakiej działa czy celów.

 

Od agencji interaktywnej do reklamowej

 

Naszym celem jest skuteczne przekładanie potrzeb Klienta na język mediów. Zaczynaliśmy od kampanii marketingowych w Internecie, ale podążając za sugestiami i potrzebami naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę o inne usługi, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę firm i zadbać o najwyższy standard usług – niezależnie od tego, jakie narzędzia będą potrzebne do tego, byś stał się widoczny. W Internecie oraz poza nim.

 

Jakimi metodami możemy wypromować Twój biznes?

 

D2M od początku swojego istnienia działało przede wszystkim na płaszczyźnie Internetu, który z biegiem lat dawał przedsiębiorcom coraz większe możliwości w zakresie promocji produktów i usług, a także docierania do potencjalnego Klienta. Od początku naszymi atutami była doskonała znajomość technologii, którą z roku na rok poszerzaliśmy i aktualizowaliśmy, a także kreatywność, umożliwiająca tworzenia nieszablonowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klientów. Dzięki stosowaniu najlepszych narzędzi, znajomości rynku reklamy oraz wiedzy, możemy tworzyć najbardziej zaawansowane strategie z dziedziny marketingu internetowego. Wybierz jedną z poniższych metod promocji albo skontaktuj się z nami, a chętnie dopasujemy rozwiązanie, które będzie idealne dla Ciebie i Twojego biznesu!

 

Zakres naszych usług marketingowych:

 

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Jesteśmy dobrze znani wśród naszych Klientów jako warszawska agencja SEO, ponieważ jedną z naszych specjalności jest właśnie pozycjonowanie stron. SEO (Search Engine Optimization) to współcześnie jedna z najskuteczniejszych metod na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów i spopularyzowanie marki – nawet tej niewielkiej. Proces ten polega na promowaniu witryny w wynikach wyszukiwania Google tak, aby znalazła się ona na jak najwyższej pozycji w SERP. Pozwoli to zwiększyć ruch na stronie, zainteresować potencjalnych klientów ofertą i nakłonić ich do skorzystania z niej. To z kolei prowadzi do zwiększenia przychodów i rozwoju.

 

Oczywiście pozycjonowanie stron jest procesem złożonym, w którym należy przeprowadzić audyt strony, zoptymalizować ją pod kątem potrzeb użytkowników i wymogów wyszukiwarek, a także zadbać o odpowiednią jakość treści czy linków prowadzących do strony. Niezbędna jest też analityka internetowa, analiza konkurencji i wiele innych działań, które jako agencja SEO przeprowadzamy w sposób kompleksowy i dopasowany do potrzeb Klienta.

 

Kampanie Google Ads (PPC)

 

Działamy nie tylko jako warszawska agencja SEO, ale również specjaliści w zakresie Google Ads (kiedyś Google Adwords). Przeprowadzamy kampanie linków sponsorowanych, umożliwiając przedsiębiorcom płatne reklamowanie się w wynikach Google – na pierwszej stronie w SERP i na zasadzie „płatność za kliknięcie”. W ten sposób masz pewność, że Twoja witryna pojawi się w Google błyskawicznie, a Ty będziesz mieć możliwość wypromowania produktu lub usługi – również w danym mieście czy regionie.

 

To rozwiązanie szczególnie polecane przedsiębiorcom, chcącym szybko wypromować ofertę i skorzystać z usług specjalistów, którzy będą doskonale wiedzieli jakich komunikatów i słów kluczowych użyć, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych Klientów.

 

Kompleksowe kampanie SEM

 

SEM = SEO + PPC i jest to połączenie bardzo znane, a przy tym cenione w marketingu internetowym. Jednoczesne prowadzenie pozycjonowania i kampanii Google Ads może przynieść bardzo duże korzyści i pomóc zarówno w wypromowaniu produktów i usług, jak również zbudowaniu popularności i pozytywnego wizerunku marki. Nasza warszawska agencja SEM doskonale wie, jak to zrobić, by przy minimalnych kosztach, uzyskać maksymalne efekty!

 

Kampanie wirusowe

 

Jedną z naszych specjalności jest też marketing wirusowy, który jest narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku marki i błyskawicznego rozprzestrzeniania informacji o niej. Przeprowadzamy doskonale przemyślane kampanie wirusowe, realizując filmy promocyjne i reklamowe, a także łącząc wideo z animacją tradycyjną i filmami tworzonymi w technologii 3D. Po to, by zainteresować Twoich potencjalnych Klientów i szybko zwiększyć widoczność Twojej marki w Internecie.

 

Promocja w Social Media

 

Media społecznościowe to obecnie ogromne narzędzie do pozyskiwania Klientów i budowania ich zaufania. Dlatego też nasi specjaliści są w stanie wykorzystać je w sposób korzystny dla Twojego biznesu – stworzą oni fanpage Twojej firmy na portalu i będą udostępniać dopasowane, atrakcyjne treści użytkownikom. Zadbają o kontakt z Klientem i podejmą się działań niezbędnych do tego, aby Twoja firma była widoczna również na gruncie social media.

 

Content marketing

 

Jako agencja SEO z Warszawy, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że „content is king” – budowanie marki i pozyskiwanie Klientów bez wysokiej jakości treści, byłoby dzisiaj niemożliwe. Dlatego też zajmujemy się kreowaniem profesjonalnych tekstów na strony, blogi i do mediów społecznościowych, dzięki którym będziesz mógł w odpowiedni sposób poinformować Klientów o swojej ofercie, a także zbudować autorytet eksperta w danej dziedzinie.

 

Pamiętaj, że content to nie tylko teksty, ale też inne treści – filmy, infografiki, zdjęcia itd. W naszym zespole specjalistów znajdują się również osoby odpowiedzialne za kreowanie takich treści, które przykują uwagę odbiorców. Działamy więc kompleksowo i kreatywnie.

 

Projektowanie materiałów reklamowych oraz identyfikacja wizualna

 

Nasze działania reklamowe wychodzą poza Internet – oferujemy również tworzenie identyfikacji wizualnej firm i produktów, projektowanie opakowań, folderów czy billboardów, a nawet przeprowadzanie eventów oraz ich kompleksową obsługę. Tego rodzaju działania mogą być samodzielnym sposobem na promowanie marki, jak również dodatkową reklamą, która będzie szła w parze z SEO oraz innymi metodami promocji w Internecie.

 

Odpowiednia strategia to klucz do sukcesu, dlatego w każdym przypadku zadbamy o indywidualną analizę Twoich potrzeb i celów, a także stworzenie planu działania, który poprowadzi nas do sukcesu!

 

D2M to również tworzenie stron, aplikacji i multimediów!

 

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu witryn internetowych oraz sklepów online, które staną się wizytówkami Twojej firmy. Zapewniamy rozwiązania szyte na miarę, wzbogacone o multimedia, a także aplikacje, które pomogą Ci w spełnianiu oczekiwań Klientów i rozwoju działalności.

 

Co możemy dla Ciebie stworzyć?

 

  • Strony internetowe (serwisy korporacyjne • portale informacyjne i społecznościowe • serwisy produktowe i eventowe • sklepy internetowe • systemy zarządzania treścią (CMS) • oprogramowanie (ERP, CRM, DMS, ECM) • aplikacje użytkowe • gry internetowe i mobilne)
  • Aplikacje mobilne (tworzone w oparciu o technologie natywne, jak iOS – Objective C, Android – Java, WindowsPhone – C#, a także aplikacje hybrydowe)
  • Multimedia (spoty reklamowe • filmy kampanii wirusowych • filmy interaktywne • wideo strumieniowe (streaming video) • wideo aktualności • filmy instruktażowe • podkłady muzyczne • udźwiękowienie i efekty specjalne • podkład lektorski (polscy i zagraniczni lektorzy, znani aktorzy)

 

Z kim współpracowaliśmy?

 

Uzyskiwaliśmy rezultaty, które pozwoliły nam przez wiele lat pracować dla tak wymagających Klientów jak chociażby Orfilame, Unilever, Arval czy PGE.

 

Jesteśmy dumni z tego, że jako agencja SEO z Warszawy z powodzeniem realizowaliśmy projekty nie tylko na rynku polskim, ale także i w całej Europie, Azji czy Ameryce Południowej.

Doświadczenia te ugruntowywały i rozwijały naszą wiedzę na temat marketingu i najbardziej skutecznych form promocji. Obecnie jesteśmy w stanie tworzyć kompleksowe kampanie marketingowe, w których wykorzystujemy różne narzędzia i kanały komunikacji. A to sprawia, że jesteśmy skuteczni!

 

Nasza metodologia pracy – poznaj ją i rozpocznij współpracę ze specjalistami!

 

Istotny wpływ na skuteczność tych działań ma również wypracowana przez te wszystkie lata metodologia pracy, dzięki której łatwiej nam poznawać potrzeby Klientów i dobierać najlepsze metody osiągania celów w wyznaczonym czasie. Dzięki sprawdzonym zasadom zarządzania projektami, Klient obserwując nasze prace na poszczególnych etapach ma pewność, że nasze działania zmierzają zawsze w dobrym kierunku. Nasze kreatywność jest podporządkowana zarówno celom, jak i konkretnym deadline’om.

Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na pytania, dostarczymy szczegółowe reporty i przedstawimy przyszłe, optymalne plany działania! Zapraszamy do owocnej współpracy – jesteś o krok od sukcesu!

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.