Kluczem do sukcesu każdego projektu jest dobranie najwłaściwszych rozwiązań. Stosujemy wypracowane przez lata standardy, które usprawniają naszą pracę, ale staramy się zawsze dostrzegać oryginalność projektu, aby wydobyć istotne jego cechy.

Analiza potrzeb

Bardzo dużo wagę przykładamy do analizy potrzeb i oczekiwań Klienta, które wyznaczają najwłaściwszą drogę do osiągnięcia celu. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić Klientowi, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej i przełożą się na pozyskanie nowych zapytań i zamówień. Kierujemy się przy tym naszym wieloletnim doświadczeniem, fachową wiedzy naszych specjalistów, a także aktualnymi badaniami rynku.

Etapy prac na projektami

Pierwszym krokiem przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji mobilnych jest projekt funkcjonalny, który umożliwia doprecyzowanie istotnych elementów, dzięki którym produkt będzie przyjazny dla użytkownika i najlepiej spełni zadania postawione przed nim przez Klienta.

Na tej podstawie przygotowywany jest projekt graficzny, którego podstawą jest funkcjonalność i użyteczność, a w warstwie estetycznej jest dostosowany do preferencji grupy docelowej. Opieramy się przy tym zarówno na najlepszych standardach projektowania graficznego jak i na współczesnych trendach. Dzięki temu serwis internetowy czy aplikacja mobilna jest w stanie spełniać swoje zadanie przez dłuższy czas.

Kolejnym krokiem jest opracowanie makiety, która umożliwia dopracowanie szczegółów elementów funkcjonalnych i wizualnych, których nie sposób zaznaczyć w projekcie graficznym. W tym samym czasie produkt jest oprogramowywany, dzięki czemu ważne kwestie można dopracować zanim powstanie docelowy serwis czy aplikacja.

Kontakt z Klientem

Na każdym etapie prac jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. W ten sposób Klient może być pewny, że serwis nawet w najdrobniejszych szczegółach spełnia jego oczekiwania i założenia przez niego przedstawione.

Dalsza współpraca

W zależności od potrzeb Klienta, serwis internetowy czy aplikacja mobilna może być objęta naszą dalszą opieką (administracja, aktualizacje, wsparcie techniczne). Zapewniamy też obsługę w zakresie dalszych działań marketingowych, które mają na celu wypromować produkt. Prowadzimy kampanie SEO dbając o wysokie pozycje serwisów internetowych w wynikach wyszukiwarek internetowych, a także kampanie adwords i kampanie w portalach społecznościowych.

Nowoczesne metodologie prac na projektami

Realizując projekty korzystamy z nowoczesnych metod prowadzenia projektów dostosowanymi do specyfiki konkretnych zleceń. Dzięki nim zdecydowanie sprawniej przebiega realizacja projektu, a także komunikacja z Klientem, który może mieć pewność na każdym etapie, że prace zmierzają w postawionym przez niego kierunku.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.