Agencja Reklamowa D2M to przede wszystkim partner, który pomoże Twojej firmy wykorzystać możliwości współczesnych mediów w tworzeniu wizerunku firmy, zwiększeniu sprzedaży i zasięgu, zaspokajaniu zwiększających się potrzeb Twoich klientów, ale także w organizacji działania Twojego przedsiębiorstwa.

Długoletnie doświadczenie

Nasza firma działa z powodzeniem na rynku od prawie 20 lat. Za nasz ogromny sukces postrzegamy cele osiągane z naszymi Klientami, które przełożyły się długoletnią współpracę.

Zespół z bogatym doświadczeniem

Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w zakresie planowania strategii marketingowych, programowania, projektowania funkcjonalności, tworzenia grafiki 2D i 3D, produkcji filmowych, fotografii oraz copywritingu.

Zdyscyplinowana kreatywność

Cechuje nas duża elastyczność i kreatywność. Dzięki tym atutom i dopracowanej przez lata dobrej organizacji pracy potrafimy tworzyć nowoczesne produkty, które spełniają wysokie oczekiwania naszych Klientów w przyjętym na realizację czasie.

Technologie

Wykorzystujemy najwydajniejsze rozwiązania tworząc nowoczesne produkty, które najlepiej i najszybciej osiągają wyznaczane cele. Jesteśmy na bieżąco z dynamicznie rozwijającymi się technologiami, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie i sprostać każdemu wyzwaniu.

Narzędzia

Korzystamy także z najnowocześniejszych narzędzi, które dają gwarancję dużej wydajności i wysokiej jakości. Tworzymy nasze produkty z wykorzystaniem najlepszych programów do projektowania, obróbki zdjęć, tworzenia animacji 2D i 3D, efektów specjalnych, montażu filmów. Dzięki wydajnym stacjom graficznym, nowoczesnym aparatom, kamerom filmowym, a także specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasza motywacja

Nasza największą motywacją jest sukces naszych Klientów. Zaufało nam wielu firm, które poznając jakość naszych usług, szerokie kompetencje i wydajność związali się z nami na dłużej.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.