Realizujemy projekty wykorzystując nowoczesne technologie i wyspecjalizowane narzędzia. Dobieramy optymalne rozwiązania technologiczne mając na celu zarówno sukces projektu, jak i najlepsze wykorzystanie określonego budżetu.

Wybór technologii

Nasi specjaliści posiadają wiedzę oraz kompetencje, by skutecznie realizować projekty w oparciu o potrzeby Klienta, wymagania rynku, wybierając technologie, które będą najlepszą odpowiedzą na przyjęte założenia i pozwolą szybciej osiągnąć określony cel.

Duży akcent stawiamy też na najwyższe standardy pracy kreatywnej, projektowania, programowania i planowania strategii marketingowych, które gwarantują wysoką jakość. Zarządzamy też projektami stosując najlepsze praktyki popularnych metodyk, które dostosowaliśmy do specyfiki naszych zleceń.

Technologie wykorzystywane do tworzenia serwisów internetowych

Strony internetowe i aplikacje webowe powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które umożliwiają tworzenie produktów wysoce funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie, a także bardzo wydajnych. Nasi projektanci i programiści są na bieżąco z dynamicznie rozwijającymi się technologiami internetowymi, które rozszerzają możliwości serwisów internetowych. Dzięki temu tworzymy produkty, które jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby użytkowników i skuteczniej realizują postawione przed nimi cele.

Wdrażamy i rozbudowujemy popularne i cenione systemy CMS takie jak Wordpress, Prestashop czy Magento, ale także rozwijamy własne rozwiązania, które najlepiej spełniają wymagania najbardziej złożonych projektów. Posiadamy autorski system CMS do zarządzania treścią w serwisach internetowych. Jest on na bardzo elastyczny, dzięki czemu jest w stanie sprostać najbardziej niestandardowym oczekiwaniom Klienta, a przede wszystkim jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Wybrane rozwiązania stosowane przy realizacji stron internetowych i aplikacji webowych:

  • Technologie front-endowe: HTML 5, JavaScript, CSS 3, AJAX,
  • Technologie back-endowe: PHP, JAVA
  • Frameworki PHP: Laravel, Symfony,
  • Biblioteki i frameworki JS: jQuery, jQueryUI, Underscore, Raphael JS, D3.js, AngularJS, Ext JS, React.js
  • Frameworki i preprocesory CSS: Bootstrap 3, Materialize, Sass, Less
  • Serwery aplikacyjne: Node.js
  • Systemy CMS: D2M CMS, WordPress, Magento, Prestashop, Drupal, Joomla

Technologie wykorzystywane do tworzenia aplikacji mobilnych

Aplikacje na urządzenia mobilne tworzymy głównie w oparciu o technologie natywne (iOS – Objective C, Android – Java, WindowsPhone – C#), które są bardziej wydajne i dają możliwość pełnego wykorzystania potencjału konkretnego systemu. Jesteśmy jednak również otwarci na tworzenie aplikacji hybrydowej, jeżeli wymaga tego specyfika projektu. Najczęściej jest to związane z ograniczeniami budżetowymi i czasowymi, które w tym przypadku nie są już tak dużym problemem.

Narzędzia wykorzystywane do tworzenia grafiki i produkcji filmów

Nasi graficy, fotograficy, animatorzy i specjaliści od produkcji filmowej w swojej twórczej pracy korzystają z najlepszych i najbardziej zaawansowanych aplikacji. Podstawowy ich arsenał tworzy pakiet firmy Adobe z popularnym Photoshopem na czele, ale także programem After Effects do tworzenia efektów specjalnych czy programem Adobe Premiere do montażu filmowego. Do grafiki 3D wykorzystują niezastąpione w przemyśle filmowym i świecie twórców gier komputerowych aplikacje jak Maya i 3Ds Max. Dzięki tym narzędziom jak również wysokiej klasy aparatom, kamerom filmowy i specjalistycznemu sprzętowi są w stanie sprostać każdemu kreatywnemu wyzwaniu.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.