NASZE DOŚWIADCZENIE

15 lat na rynku
146 zadowolonych klientów
16 obsługiwanych krajów
165 serwisów internetowych i aplikacji
56 filmów i animacji
420 materiałów drukowanych

Oriflame

Strony lojalnościowe i rekrutacyjne

Agencja interaktywna D2M zaczynała swoją współpracę z firmą Oriflame od realizacji niewielkich kampanii banerowych. Klient zadowolony z osiąganych rezultatów, zdecydował się zaprosić D2M do stałej współpracy. Kampanie realizowane przez naszą agencję generowały za każdym razem wyniki lepsze od pozostałych kampanii średnio o ok. 30% (liczba nowo pozyskanych konsultantów czy osób biorących udział w konkursie).

Na przestrzeni kilku lat D2M zrealizowała dla firmy Oriflame kilkadziesiąt serwisów internetowych wspierających pozyskiwanie nowych konsultantów, wprowadzanie na rynek nowych produktów, a także wspierających sprzedaż wybranych linii produktów.

Każda z kampanii była realizowana przez D2M dla oddziałów Oriflame w Europie i Azji. Wymagało to od pracowników Agencji pełnej dyspozycyjności oraz krótkiego czasu reakcji, aby dostosować projekty do poszczególnych rynków krajowych.

Zakres prac

projekt graficzny
oprogramowanie serwisu i panelu do zarządzania zawartością
wsparcie powdrożeniowe

Referencje

We've been approaching many different internet projects (big and small) together with D2M. He is highly accountable, trusthworthy and a partner in the work, who is listening the customer's needs.
Magdalena Magdziarz Digital Marketing & E-commerce Manager – Oriflame International
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.