Agencja Interaktywna D2M usprawniła metody pracy nad projektami. Od kilku miesięcy projekty realizujemy w oparciu o nowe metody zarządzania agile. Dzięki nim realizacja naszych prac przebiega szybciej i sprawniej. Klienci są zaś na bieżąco informowani o postępach.

Nowe metody powodują, że przy realizacji kilku lub więcej projektów jednocześnie nie ma przestojów w pracach. Łatwiej ustawiamy priorytety i wiemy, gdzie skierować wsparcie, by prace nad projektami szły sprawnie, a Państwo otrzymali produkt najwyższej jakości.

Nowe metody wciąż są udoskonalane i dostosowywane do specyfiki poszczególnych projektów. Dzięki temu dążymy do modelu, który będzie najbardziej satysfakcjonujący dla naszych Klientów.

Nowa metodyka prowadzenia projektów jest nieoceniona szczególnie przy dużych projektach, przy których ogrom pracy, zmiany i usprawnienia są wprowadzane na bieżąco. Dzięki metodom Agile po stworzeniu kart projektu, kryteriów wykonania prac wszelkie uwagi, sugestie i poprawki są analizowane przez project managera i tak przydzielane zespołowi, by praca szła sprawnie i nie była jednocześnie przytłaczająca. Dzięki temu zyskuje jakość np. serwisów internetowych czy aplikacji webowych. Takie rozwiązania są też korzystne dla Klientów nie tylko z uwagi na sprawniejszy przebieg prac, ale także nie powodują dużego obciążenia dla budżetu, gdy w trakcie prac pojawiają się nowe pomysły inwestora. Wspólnie analizujemy bowiem to co jest najbardziej korzystne i niezbędne dla funkcjonowania nowego serwisu, który ma przyciągać Klientów.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.