Internet to w dzisiejszych czasach potężne medium, a strony internetowe i portale społecznościowe stanowią doskonały sposób na pozyskiwanie informacji, rozrywkę czy naukę. Popularyzacja Internetu sprawiła, że swoją szansę na sukces biznesowy zauważyli również przedsiębiorcy, którzy zaczęli korzystać z niego pod kątem reklamy i promocji. Nasza agencja interaktywna z Warszawy, działając już od wielu lat i znając tę dziedzinę od podszewki, będzie w stanie stworzyć dla Ciebie taką strategię marketingową, dzięki której zaistniejesz w Internecie, a co za tym idzie – znacząco zwiększysz swoją szansę na sukces w biznesie.

 

Agencja interaktywna – Twój sposób na sukces w Internecie

 

„Agencja interaktywna” to pojęcie dość młode, które na przestrzeni lat stało się też bardzo ogólne, obejmując wiele specjalizacji i usług, oferowanych przedsiębiorcom. Podstawą działań agencji interaktywnej, jest przede wszystkim zadbanie o strony internetowe swoich Klientów – mowa tutaj przede wszystkim o tworzeniu serwisów internetowych, które oparte są systemach open source takich jak Wordpress, Joomla, Drupal, Prestashop czy Magento. Jest to jednak tylko część tego, co może zaoferować Ci interaktywna agencja – chcąc skorzystać z kompleksowej pomocy, wybierz usługi usług specjalistów D2M, którzy dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi, są w stanie zająć się również promocją Twojej marki!

 

Jak zmieniały się agencje interaktywne?

 

Nowe możliwości technologiczne zmieniły sposób komunikacji. Wprowadziły one nie tylko nowe możliwości zdobywania i prezentowania informacji, ale istotnie wpłynęły na metody pracy i zmianę codziennych nawyków, na sposób nawiązywania relacji biznesowych i towarzyskich, a nawet na pojawienie się nowych form rozrywki. Cały zmieniający się świat – zmiany w sposobie prowadzenia biznesu i w życiu codziennym ludzi niemal na całym świecie, wymusiły wprowadzenie specjalizacji w agencjach reklamowych. Coraz węższe dziedziny zainteresowań poszczególnych agencji wyznaczyły nowy podział wśród firm zajmujących się wsparciem w zakresie szeroko rozumianego marketingu.

Powstały agencje interaktywne, zwane także agencjami digitalowymi, które początkowo oferowały jedynie tworzenie stron internetowych, a które dziś realizują zaawansowane kampanie reklamowe z użyciem wielu różnych metod i narzędzi.

 

Dotychczasową rolę agencji PR w pewnym sensie przejęły agencje social media, które zajęły się komunikacją z wykorzystaniem mediów elektronicznych, a w szczególności serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn itp.

 

Coraz ważniejszą strefą działań jeszcze mocniej specjalizujących się agencji interaktywnych stało się oprogramowanie dla biznesu. Agencje te zmieniają się w Software House’y, których oferta wybiega znacząco poza obszar reklamy i marketingu. Niektóre z nich zajęły się wyłącznie tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne przeradzając się w agencje marketingu mobilnego.

 

Agencje buzz-marketingowe, inaczej agencje marketingu szeptanego, czy też agencje marketingu afiliacyjnego, marketingu rekomendacji, inbound marketingu, e-brandingu itd. zmieniły bezpowrotnie krajobraz rynku reklamy, a także szerzej, rynku wsparcia biznesowego w zakresie mediów cyfrowych.

 

D2M – agencja interaktywna działająca kompleksowo

 

Agencja interaktywna, taka jak D2M, to przede wszystkim firma kreatywna, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu cyfrowym oraz wspierająca Klientów w zakresie wykorzystania technologii cyfrowych w innych działaniach. Korzystając ze zdobytej na przestrzeni lat wiedzy i obserwując to, jak zmienia się Internet oraz jego znaczenie w marketingu firm, jesteśmy w stanie wykorzystywać obecnie najlepsze rozwiązania i nowoczesne technologie, które pozwalają na uzyskiwanie przewagi nad konkurencją.

 

Nasza firma zajmuje się więc zarówno projektowaniem serwisów internetowych, dostosowanych w pełni do potrzeb Klienta, jak również tworzeniem aplikacji i kreowaniem strategii marketingowych, które pozwolą Ci wypromować własną działalność. Pełen zakres naszych usług i rozwiązań, jakie możemy Ci zaproponować, znajdziesz poniżej.

 

Pełen zakres usług

 

Marketing internetowy

 

Internet to dzisiaj najlepsze medium do promocji produktów, usług i marki. Z tego też względu, nasza warszawska agencja interaktywna, zajmuje się promocją, stosując nowoczesne narzędzia i skuteczne metody działania. Jakimi sposobami promujemy firmy w Internecie?

 

SEO i PPC – najpopularniejsze metody marketingu internetowego, dzięki którym masz możliwość zaistnienia w sieci i zwiększenia widoczności swojej firmowej strony internetowej. SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych, umożliwia pojawienie się witryny na wysokich pozycjach w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google, natomiast PPC, czyli kampanie linków sponsorowanych (Google Ads, dawniej Google Adwords), zapewnią wyświetlanie Twoich reklam w płatnych wynikach wyszukiwania – na pierwszej stronie i na samej górze. Dzięki temu zwiększysz ruch na stronie i sprawisz, że z Twoją ofertą zapozna się bardzo duża liczba potencjalnych Klientów.

 

Oferujemy również kampanie SEM, czyli SEO + PPC, które mogą być niezwykle skuteczne w przypadku wielu firm.

 

Kampanie mailingowe – przemyślane strategie mailingowe, polegające na wysyłaniu do Klientów e-maili z konkretnymi komunikatami, umożliwiają nie tylko wypromowanie produktów i usług, ale również zwiększenie popularności marki oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Kreujemy wiadomości dopasowane do Twoich celów i potrzeb, a także dostarczamy je do potencjalnych Klientów, którzy mogą być zainteresowani współpracą z Twoją firmą.

 

Kampanie wirusowe – nasza agencja interaktywna z Warszawy zapewnia również działania z zakresu marketingu wirusowego, dzięki któremu użytkownicy Internetu sami będą rozpowszechniać między sobą rozmaite informacje. Mogą to być zdjęcia, filmy czy informacje o usługach i produktach, które dzięki swojej atrakcyjności, zyskują na popularności. Dzięki temu nie tylko spopularyzujesz swoją markę, produkty i usługi, ale Twoja firma będzie również pozytywnie kojarzona przez potencjalnych Klientów.

 

Content marketing – podstawą promocji w Internecie są dzisiaj wszelkiego rodzaju treści, które znajdują się na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Jednym z zadań naszej agencji interaktywnej jest tworzenie takich treści (zarówno atrakcyjnych tekstów, jak również zdjęć, grafik czy filmów), a także ich rozpowszechnienie. Dzięki temu zbudujesz pozycję autorytetu w branży i przekażesz swoim potencjalnym Klientom różnego rodzaju informacje, które okażą się dla nich pomocne.

 

Inne – oferujemy także inne metody i narzędzia marketingowe, dzięki którym promocja produktów, usług czy strony internetowej będzie skuteczna – bez względu na Twoje potrzeby czy cele biznesowe. Dostosowujemy je do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta.

 

Przygotowujemy kompleksowe strategie, które dostosowane są do potrzeb przedsiębiorców, ich celów oraz możliwości finansowych. Wybieramy najlepsze metody i kanały dotarcia do Klienta, stawiamy na sprawdzone technologie i dokonujemy pełnej analizy rynku oraz konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadbać o Twój marketing internetowy w sposób w pełni indywidualny, a tym samym pomóc Ci w możliwie jak najkrótszym czasie dotrzeć do dużej liczby potencjalnych Klientów i zbudować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych

 

Chcąc osiągnąć sukces w Internecie, musisz zadbać o to, aby Twoja firmowa witryna była z jednej strony dostosowana do potrzeb użytkowników, a z drugiej do wymagań robotów wyszukiwarek. Tworzymy strony, sklepy i portale internetowe odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO, atrakcyjne wizualnie, zawierające bogate, przydatne dla użytkowników treści oraz perfekcyjne pod względem technicznym. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne narzędzia, a dzięki znajomości zasad UI oraz UX, jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja firmowa witryna będzie cieszyła się zainteresowaniem potencjalnych Klientów i zatrzyma ich na dłużej.

 

Aplikacje webowe i mobilne

 

Korzystając z najnowocześniejszych technologii, a także kreatywności zespołu, nasza warszawska agencja interaktywna jest w stanie stworzyć dla Ciebie również aplikacje, dzięki którym osiągniesz rozmaite cele. Projektujemy zarówno aplikacje webowe, które usprawnią wiele procesów i pomogą Klientom np. w rezerwacji, zakupach czy kontakcie z Twoją firmą, jak również mobilne, które umożliwią zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Jesteśmy w stanie tworzyć nawet gry mobilne!

 

Promocja w social media

 

Reklama w mediach społecznościowych to coś, bez czego nie może obyć się dzisiaj żadna firma. Portale, takie jak Facebook, LinkedIn, Twitter czy Instagram, stanowią znakomity sposób dotarcia do potencjalnych Klientów, a nasi specjaliści zrobią wszystko, aby Twoja oferta czy udostępniane treści, dotarły do jak największej grupy odbiorców. Co więcej, wykorzystujemy social media do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, angażowania odbiorców, a także budowania z nimi odpowiednich relacji.

 

Multimedia

 

Wszelkiego rodzaju multimedia to dzisiaj najlepszy sposób na zwrócenie uwagi użytkowników Internetu – są one najbardziej atrakcyjne i mogą stanowić bardzo ważny element kampanii marketingowej lub identyfikacji wizualnej firmy. Nasza agencja interaktywna jest w stanie stworzyć dla Ciebie profesjonalne filmy oraz animacje 3D z doskonałym udźwiękowieniem, które będą znakomitą wizytówką Twojego biznesu. Oferujemy również spoty reklamowe, filmy instruktażowe, filmy interaktywne, video streaming i wiele, wiele innych – w zależności od Twoich potrzeb i celów.

 

Identyfikacja wizualna

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja marka była atrakcyjna dla potencjalnego Klienta, skorzystaj z naszych usług dodatkowych – kreujemy identyfikację wizualną firm i produktów, a do tego jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie skuteczne pod względem marketingowym opakowania, foldery, billboardy i wiele innych. Dzięki temu Twoja promocja będzie jeszcze skuteczniejsza!

 

Agencja interaktywna D2M, czyli najnowocześniejsze technologie

 

Warszawska agencja interaktywna D2M realizuje projekty wykorzystując nowoczesne technologie i wyspecjalizowane narzędzia. Dobiera optymalne rozwiązania technologiczne mając na celu zarówno sukces projektu, jak i najlepsze wykorzystanie założonego budżetu.

 

Specjaliści agencji reklamowej D2M posiadają wiedzę oraz kompetencje, by skutecznie realizować projekty opierając się przede wszystkim na potrzebach Klienta i wymaganiach rynku. Wybierają technologie, które będą najlepiej odpowiadały przyjętym założeniom i pozwolą szybciej osiągnąć określony cel.

 

Z jakich technologii korzystamy?

 

Nasza firma wdraża i rozbudowuje popularne i cenione systemy CMS takie jak Wordpress, Joomla, Drupal, Typo3, Prestashop czy Magento, ale także rozwija własne rozwiązania, które najlepiej spełniają wymagania najbardziej złożonych projektów. Posiadamy autorski system CMS do zarządzania treścią w serwisach internetowych. Jest on wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu jest w stanie sprostać najbardziej niestandardowym oczekiwaniom Klienta, a przede wszystkim jest prosty i intuicyjny w obsłudze, co zwiększa wygodę w użytkowaniu i wydajność systemu

 

Technologie webowe

 

Wybrane rozwiązania stosowane przy realizacji stron internetowych i aplikacji webowych:

 

  • Technologie front-endowe: HTML 5, JavaScript, CSS 3, AJAX,
  • Technologie back-endowe: PHP, Java, Python,
  • Frameworki PHP: Laravel, Symfony, Codeigniter,
  • Biblioteki i frameworki JS: jQuery, jQueryUI, Underscore, D3.js, AngularJS, Ext JS, React.js
  • Frameworki i preprocesory CSS: Bootstrap 3, Materialize, Sass, Less
  • Serwery aplikacyjne: Node.js
  • Systemy CMS: D2M CMS, WordPress, Magento, Prestashop, Drupal, Joomla, Typo3.

 

Technologie wykorzystywane do tworzenia aplikacji mobilnych

 

Aplikacje na urządzenia mobilne tworzone są głównie w oparciu o technologie natywne (iOS – Objective C, Android – Java, WindowsPhone – C#), które są bardziej wydajne i dają możliwość pełnego wykorzystania potencjału konkretnego systemu.

 

Często jednak ograniczenia budżetowe i czasowe wpływają na wybór innych technologii do stworzenia aplikacji mobilnej i w niektórych przypadkach może okazać się to dobrą decyzją.

 

Przygotowanie multimediów i materiałów graficznych

 

Częścią zaawansowanych kampanii reklamowych w Internecie są również atrakcyjne zdjęcia, grafiki, filmy i animacje. Graficy, fotograficy, animatorzy i specjaliści od produkcji filmowej w swojej twórczej pracy korzystają z najlepszych i najbardziej zaawansowanych aplikacji. Podstawowy ich arsenał tworzy pakiet firmy Adobe z popularnym Photoshopem na czele, ale także programem After Effects do tworzenia efektów specjalnych czy programem Adobe Premiere do montażu filmowego. Do grafiki 3D wykorzystują niezastąpione w przemyśle filmowym i świecie twórców gier komputerowych aplikacje jak Maya i 3Ds Max. Dzięki tym narzędziom jak również wysokiej sprzętowi fotograficznemu i filmowemu są w stanie sprostać każdemu kreatywnemu wyzwaniu.

 

D2M - skuteczne zarządzanie zaawansowanymi projektami

 

Duży akcent stawiany jest również na najwyższe standardy pracy kreatywnej, projektowania, programowania i planowania strategii marketingowych, które gwarantują wysoką jakość uzyskanych produktów. Zarządzanie zaawansowanymi projektami wymagana stosowania najlepszych praktyk i popularnych metodyk, które dostosowane są do specyfiki zadań.

 

Strony internetowe i aplikacje webowe powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które umożliwiają tworzenie produktów funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie, a także wysoce wydajnych.

 

Rozwijanie kompetencji

 

Projektanci i programiści wciąż zwiększają swoje kompetencje i kwalifikacje w odpowiedzi na dynamicznie rozwijające się technologie internetowe. Umożliwia to tworzenie produktów, które jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby użytkowników i skuteczniej realizują postawione cele.

 

Zapraszamy do współpracy z D2M!

 

Jak widzisz, zakres świadczonych przez nas usług, a także narzędzia i technologie z jakich korzystamy, dają Ci ogromne możliwości w zakresie zaistnienia w świadomości odbiorców. Naszym celem jest skuteczne promowanie małych, średnich i dużych firm, niezależnie od branży w jakich działają i konkurencji, z jaką muszą na co dzień rywalizować. Mając do swojej dyspozycji zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, mamy możliwość realizowania najbardziej rozbudowanych i wymagających kampanii reklamowych, dążąc do satysfakcjonujących efektów i pomagając Ci w osiągnięciu tak upragnionego sukcesu.

 

Jeżeli więc chcesz, aby Twoja firma stała się widoczna w Internecie – zgłoś się do naszej agencji interaktywnej w Warszawie. D2M to Twój klucz do sukcesu!

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.